Kaleidoskop

O co v soutěže jde

Vytvořili jsme kaleidoskopický obrázek, který jsme sestavili ze čtyř typů příslušenství. Úkolem soutěžících je, poznat, které typy příslušenství jsme do obrázku zakomponovali.

Jak nás to napadlo

Všimli jsme  si, že mnoho uživatelů strojů JCB zná a využívá jen několik základních typů pracovních nástrojů. Jenže ke strojům JCB se vyrábí několik desítek různých typů příslušenství. A to vůbec nemluvíme o všech rozměrových podkategoriích. A tak nás napadlo zjistit, jak jsou na tom se schopností identifikovat různé typy příslušenství členové klubu strojníků.

O co budeme hrát

Soutěžíme o tři hlavní ceny:

První místo: model stroje JCB 3CX

Druhé místo: tričko a čepice se značkou JCB

Třetí místo: tričko se značkou JCB

Jak se hraje

Jsi-li členem klubu strojníků, přihlaš se ke svému účtu na těchto stránkách.

Dobře si prohlédni obrázek a zkus identifikovat čtyři různé typy příslušenství. Pak si z nabídky možností vyber tu, která ti vyhovuje a odešli pro ni svůj hlas.

Malá nápověda

Na tomto obrázku můžeš v nedeformované podobě najít všechny čtyři typy přislušenství, které jsme použili v kaleidoskopickém obrázku. Jen jsme je zamíchali mezi několik dalších.

Jaké jsou podmínky soutěže?

Soutěže se může zúčastnit pouze člen klubu strojníků.

Soutěž začíná 1.10.2015 (18:00) a končí 21.10.2015 (12:00).

Hlasovat je možné pouze jednou.

Vítězové této soutěže budou vybráni losem správcem klubu strojníků. Do losováni budou zařazeni všichni soutěžící, kteří zaslali správnou odpověď.

Výsledky soutěže budou zvěřejněny na stránkách klubu strojníků.

Výherce soutěže budeme kontaktovat mailem nebo telefonicky a domluvíme se na nejrychlejším způsobu doručení výhry.

Chtěli byste soutěžit, ale nejste členy klubu strojníků?

To se dá velmi rychle vyřešit. Stačí, když se do klubu přihlásíte. Na titulní straně v pravo nahoře naleznete ikonu s přihlašovacím formulářem. Když ji vyplníte a odešlete, dostanete od nás potvrzení o přijetí do klubu. Tak rychlé a jednoduché to je!

František Loudin

Mám ty stroje JCB rád všechny. Když si chci ale užít sílu, tak si nejraději sednu do 4CX. A když si vyhrát s obratností, jdu do PowerBoomu.

Terramet, vedoucí servisního oddělení ČR

Petr Kotršál

Mám rád věci v pohybu a všechno, co má kola.

Terramet, manager director